Всі новини

Новий тариф «Оптимальный смартфон» - оптимальный привід підключитися! 26 травня 2017

Оператор мобільного зв’язку та найшвидшого мобільного 3G інтернету оголошує про запуск нового тарифного плану «Оптимальний смартфон», у якому кожний користувач зможе вибрати для себе пакет з оптимальним обсягом послуг за оптимальною ціною.


Прагнучи задовольнити потреби кожного користувача, оператор №1 для смартфонів запустив новий тарифний план «Оптимальний смартфон» з двома пакетами послуг на вибір.


Пакет S зі щомісячною платою 50 грн містить 3 ГБ мобільного інтернету, 80 хвилин для дзвінків на інші номери, 80 SMS по Україні та безлімітне спілкування всередині мережі та в месенджері BiP.


У пакеті M, з яким активується стартовий пакет, має місячну плату в 80 грн та надає 7 ГБ мобільного інтернету, 120 хвилин для дзвінків на інші номери, 120 SMS по Україні та безлімітне спілкування всередині мережі та в месенджері BiP.


Тарифний план «Оптимальний смартфон» можна активувати лише придбавши стартовий пакет «Універсальний», що коштує 60 грн. При цьому перший 30-денний пакет послуг М після активації Універсального стартового пакету надається безкоштовно.


Тариф діє по всій території України. Більше інформації про тарифний план «Оптимальний смартфон» можна дізнатися на офіційному сайті оператора.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити