Всі новини

lifecell зміцнює лідерство з проникнення смартфонів у своїй мережі 24 травня 2017

Популярність «розумних» гаджетів серед українських користувачів продовжує зростати. Ця тенденція виразно прослідковується у мережі lifecell, де відмічається стійке зростання проникнення смартфонів, що залишається найвищим показником на ринку. За рік загальна кількість смартфонів у мережі lifecell збільшилася на майже 9%, пристроїв з підтримкою 3G – на 8,6%. Проникнення смарт-пристроїв у мережі оператора становило майже 60%, підтверджуючи та зміцнюючи лідерські позиції lifecell як оператора №1 для смартфонів.


На кінець першого кварталу 2017 року за темпом росту лідирують смартфони Apple iOS: їхнє проникнення збільшилося на 20,7% за рік і на 2,7% за квартал. У тренді також смартфони на ОС Android – за останній квартал їх стало більше на 1,8%, за рік зростання становило 18%. А от Windows Phone продовжують здавати позиції.


Завдяки динамічному розгортанню 3G+ мережі набувають обертів і масштаби споживання найшвидшого мобільного інтернету в мережі lifecell. За рік приріст 3G+ дата-трафіку становив 274%, а його частка в загальному обсязі дата-трафіку досягла майже 92%. Відповідно, відзначається збільшення пристроїв з підтримкою 3G. Їхнє проникнення на кінець першого кварталу 2017 року становило 56%, що на 2 процентних пункти більше, ніж на кінець четвертого кварталу 2016.


Серед пристроїв з підтримкою 3G у мережі lifecell відчутно зросли у кількості гаджети від Apple: їхнє річне зростання становило 20,5%, квартальне – 2,5%. На другому місці за приростом також 3G пристрої з ОС Android (1,5% зростання за квартал, 18% за рік). Windows Phone поступається і тут – проникнення менше на 8,9% за квартал.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити