lifecell виступив мобільним 3G+ партнером найгучнішого блогерського феста цієї весни – «ВідеоЖара», що відбувся 20-21 травня на арт-заводі «Платформа».
Одне з правил успішного відеоблогера – завжди бути онлайн зі своїми підписниками. У мережі lifecell, що є оператором №1 для смартфонів та розгортає найшвидшу 3G+ мережу в Україні, залишатися онлайн просто і вигідно. У цьому за два дні справжньої «ВідеоЖари» могли переконатися всі учасники та гості заходу, які транслювали та завантажували нові ролики у мережі за допомогою найшвидшого мобільного інтернету.
У спеціально оформленій lifecell-зоні всі бажаючі могли сфотографуватися чи зняти відео, а також виграти подарунки та підключити послуги для справжніх ютуберів – наприклад, послугу «Відео». З її допомогою буде доступний нічний безлімітний перегляд найпопулярнішого відео, найцікавіших каналів з YouTube та інших відеододатків лише за 15 грн на місяць.
Крім того, невдовзі оператор планує запустити новий тариф для справжніх відео-фанів.