Всі новини

Мережа lifecell готова до Євробачення 5 травня 2017

Напередодні міжнародного пісенного конкурсу «Евробачення-2017» технічна команда мобільного оператора lifecell почала підготовку мережі до значного збільшення трафіку, що очікується під час півфіналу та фіналу конкурсу.


У першу чергу, оператор lifecell, встановив додаткове обладнання для обслуговування абонентів біля та всередині центрального вокзалу, та в зоні прибуття гостей до міста Києва, що приїжджають з десятків країн. Також lifecell розширив ємність мережі на всій території найбільшого міжнародного виставкового центру України, що займає 58 км2, встановивши 24 антени та новітнє високопродуктивне радіо-релейне обладнання з пропускною здатністю до 4,5 Гбайт. Крім того, lifecell встановить 5 мобільних базових станцій під час проведення Євробачення для забезпечення безперервності та якості зв’язку за великої кількості учасників та гостей заходу.


Роботи з розширення мережі охоплюють дата-центр «Парковий» та прилеглу територію, Маріїнський палац, МВЦ, фан-зони на Б. Хмельницького, Софійській, Троїцькій, Контрактовій, Поштовій площах, Київську фортецю


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити