Всі новини

lifecell запрошує школярів до освітнього проекту в Мистецькому Арсеналі 21 квітня 2017

Компанія lifecell оголошує про запуск освітнього проекту «Підключай майбутнє» з основ телекомунікацій для школярів у Мистецькому Арсеналі. Проект став продовженням існуючої профорієнтаційної програми компанії для старшокласників «Школа мобільного зв’язку» і розповідатиме відвідувачам «Арсеналу ідей» про історію виникнення мобільного зв’язку, майбутні інновації в телекомі та познайомить з основами GSM-технологій.


Що це за проект? Освітній та профорієнтаційний проект lifecell «Підключай майбутнє», що поєднує інтерактивні інсталяції про телекомунікації та освітні лекції.


Про що розповідатиме проект? Про розвиток мобільного зв’язку, професії у телекомі, важливість зв’язку, гігієну використання зв’язку, можливості технології третього покоління 3G+ та інновації, які принесе суспільству технологія 5G.


Для кого проект? Для школярів середньої школи і навіть їхніх батьків.


Місце проведення проекту? Мистецький Арсенал, простір «Арсенал ідей», інтерактивна лабораторія «Розумний дім».


Коли стартує проект? Відкриття проходило у рамках третього освітнього фестивалю «Арсенал ідей».


Освітній проект «Підключай майбутнє» реалізовано у партнерстві з благодійним фондом «Мистецький Арсенал», НКММК «Мистецький Арсенал» та науково-пізнавальним клубом «Думай Рум». До участі у проекті запрошуються учні середніх та загальноосвітніх шкіл Києва. Усі деталі та розклад заходів можна знайти на сайті інтерактивного простору «Арсенал ідей»: http://arsenal-idei.artarsenal.gov.ua/schedule/.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити