Всі новини

Оператор lifecell допомагає у розшуку зниклих дітей 1 червня 2016

На початку 2015 року у рамках програми «Допомогти так легко!» український оператор зв’язку lifecell долучився до підтримки благодійного проекту «Служба розшуку дітей» всеукраїнської громадської організації «Магнолія».

Компанія відкрила безкоштовний короткий номер 116000, що вже півтори роки допомагає у пошуку дітей та приймає відгуки від небайдужих людей про можливе місцезнаходження зниклих дітей.

У рамках співпраці оператора та громадської організації за минулий рік 202 зниклих дітей повернулись додому до своїх батьків. До того ж, за рік роботи гарячої лінії у мережі оператора на короткий номер надійшло 1820 дзвінків від абонентів lifecell.

Як соціально відповідальна компанія, оператор lifecell уже не вперше долучається до всеукраїнських і міжнародних соціальних проектів та надає безкоштовні короткі номери для досягнення цілей таких програм. На сьогодні у мережі lifecell діють номери 386 та 527 з попередження домашнього насильства, гендерної дискримінації та протидії торгівлі людьми. Крім цього, з 2012 року оператор активно співпрацює з Українським Форумом Благодійників у проекті внесення змін у законодавство щодо оподаткування благодійних повідомлень.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити