Всі новини

Оператор lifecell підтримав своїх абонентів, які перебували у роумінгу під час терактів 23 березня 2016

На жаль, уже тричі за останній місяць інформаційний простір Європи і всього світу шокують повідомлення про теракти, жертвами яких стали мирні жителі країн та іноземні громадяни. Раніше жахливих вибухів зазнали два найбільших мегаполіси Туреччини – Стамбул і Анкара, а вчора і «парламентська» столиця Європейського співтовариства – Брюссель.

У зв’язку з трагічними подіями, оператор lifecell підтримав своїх абонентів, які перебували у роумінгу Туреччини та Бельгії під час терористичних вибухів у Стамбулі, Анкарі та Брюсселі. Загалом компанія надала 20400 безкоштовних хвилин для міжнародних дзвінків клієнтам lifecell у роумінгу Туреччини. Усі абоненти, які перебували у Брюсселі під час терористичних атак, отримали по 20 безкоштовних хвилин для міжнародних дзвінків. Завдяки безкоштовним хвилинам від lifecell абоненти мали можливість зв’язатися зі своїми близькими та рідними в Україні, щоб повідомити про своє безпечне місцезнаходження. 

Крім цього, фахівці call-центру компанії зателефонували усім абонентам lifecell, що знаходилися в Стамбулі, Анкарі та Брюсселі, щоб пересвідчитись у їхній безпеці і надати контакти офіційних представництв України у цих країнах та іншу важливу інформацію.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити