Всі новини

Головний виконавчий директор lifecell увійшов у десятку кращих топ-менеджерів за версією журналу Companion 11 лютого 2016

Оцінка роботи топ-менеджера компанії - це в значній мірі оцінка діяльності самої компанії, її результативності та успішності.

2015 рік для компанія lifecell та її керівника Бурака Ерсоя дійсно був дуже продуктивним і ефективним. Так, компанія розпочала впровадження унікальної для українського ринку технології 3G+. Крім того, оператор зміцнив лідерство в проникненні смартфонів (45% на кінець 3 кварталу 2015 року), забезпечивши зручні і привабливі умови для власників цих пристроїв у своїй мережі. 

У 2015 році компанія розпочала роботу над великим проектом по ребрендингу, скорегувавши свої цілі і стратегію відповідно до вимог ринку і очікувань клієнтів. Під керівництвом Бурака в компанії відбулася реструктуризація, обумовлена ​​необхідністю посилити фокус на клієнтському досвіді і задоволеності абонентів.

Визнанням цих досягнень стало незалежне опитування серед топ-менеджерів провідних українських компаній, яким було запропоновано назвати імена керівників, які найбільш успішно і продуктивно проявили себе в бізнесі протягом 2015 року. За підсумками опитування і ранжирування результатів, Бурак Ерсой як Головний виконавчий директор компанії lifecell, увійшов в десятку кращих управлінців України.Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити