Всі новини

Умань приєдналася до списку 3G+ міст оператора lifecell 5 лютого 2016

lifecell продовжує розгортання якісної мережі третього покоління по всій території України з використанням надшвидкісної технології 3G+. Наступним великим містом, що увійшло в зону 3G+ покриття мобільного оператора, стала Умань на території Черкаської області.

Щорічно уманська «Софіївка» приваблює понад 500 тисяч туристів. Тож відтепер жителі міста і відвідувачі графського палацу можуть користуватися мобільним інтернетом на максимальній швидкості до 63,3 Мбіт/с, яку забезпечує сучасна технологія 3G+. Скористатися послугами зв’язку третього покоління від lifecell можуть абоненти оператора, які мають сучасні смартфони з підтримкою 3G. Для цього потрібно лише обрати відповідний режим у налаштуваннях пристрою.

На сьогодні 3G+ мережа оператора lifecell уже охоплює 10 обласних центрів України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Чернігів, Миколаїв, Рівне, Луцьк, і працює у тестовому режимі у більш ніж 200 містах країни.

Детальну інформацію про 3G+ покриття оператора можна дізнатися на офіційному сайті: http://www.lifecell.com.ua/uk/mobilnij-internet/3g-pokrittya/

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити