Всі новини

Cтартував восьмий етап проекту lifecell «Стрибок у життя» 2016 року 2 лютого 2016

1 лютого lifecell оголосив початок восьмого етапу соціально-освітнього проекту для студентів університетів старших курсів – «Стрибок у життя». Цього року 33 найбільш успішних студента з провідних вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси, Львова і Дніпропетровська долучилися до проекту, який дає шанс розпочати кар’єру у великій міжнародній компанії. Усього ж до участі в програмі lifecell надійшло понад 600 заявок, з яких 159 найкращих студентів дійшли до етапу написання тесту.

У рамках освітнього проекту учасники відвідують професійні тренінги в області телекомунікацій, фінансів, маркетингу, з презентаційних навиків і ділового листування, працюють над тематичними кейсами, поєднуючи теорію з практичним стажуванням у департаментах своїх напрямів спеціалізації.

Проект триватиме до травня 2016. За результатами участі у програмі кожен студент отримає сертифікат і рекомендації від наставників, а найкращих фіналістів запросять на роботу в компанію.

З деталями соціально-освітньої програми «Стрибок у життя» можна ознайомитись на офіційному веб-сайті lifecell: http://www.lifecell.com.ua/index.php?area=general&lng=uk&page=1-19

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити