Всі новини

life:) запустив власний платіжний сервіс oplata.life.ua 9 жовтня 2015

Оператор life:) у співпраці з українським IT-інтегратором «Системні інформаційні рішення "Д"» спроектував і запустив у роботу власну платіжну систему для прийому платежів від абонентів без комісії. Відтепер абоненти ife:) можуть зайти на офіційний сайт оператора та поповнити мобільний рахунок напряму без посередників: усі платежі здійснюються безпосередньо між оператором і банком-партнером. Компанія вже здійснила першу транзакцію та подвоїла суму поповнення для абонента, який став першим користувачем нової платіжної системи life:).

Для впровадження платіжної платформи life:) було створено власний процесинговий центр, а також проведено повний сертифікаційний аудит інструментів захисту інформації, які беруть участь у процесах зберігання, передачі та обробки даних платіжних карт абонентів.

Для того, щоби поповнити мобільний рахунок через власний канал поповнення, необхідно зайти на офіційний сайт оператора life.ua з комп'ютера або мобільного, обрати розділ «Поповнення рахунку», вказати номер рахунку або контракту, що поповнюється, суму платежу та обрати оплату за допомогою oplata.life.ua, потім ввести реквізити платіжної картки та натиснути «Оплатити». Також можна зайти одразу на  сайт https://oplata.life.ua/, вказати мобільний номер або номер контракту, суму платежу, платіжні реквізити картки та натиснути «Оплатити».  


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити