Всі новини

Почато восьмий відбір студентів для програми «Стрибок у життя:)» 2 жовтня 2015

life:) у восьмий раз проводить соціально-освітній проект «Стрибок у життя:)» і запрошує активних та талановитих старшокурсників провідних вищих навчальних закладів країни до участі.

Студенти-«джампери» отримують не тільки актуальні теоретичні знання під час семінарів від працівників компанії, але й мають можливість вирішувати практичні задачі під керівництвом кураторів, що супроводжують кожного учасника протягом проекту. Після завершення програми найбільш успішні студенти зараховуються до кадрового резерву компанії.

Ми очікуємо заявки від майбутніх інженерів з телекомунікацій та ІТ, юристів, маркетологів, фінансистів та інших спеціалістів, які хочуть працювати зі спеціалістами вищого класу та отримати практичні професійні навички. До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси, Львова і Дніпропетровська.

Відбір учасників програми, який включає отримання заявок на участь, телефонні співбесіди, тестування професійних знань, панельне інтерв’ю  з менеджерами та участь у бізнес-грі,  буде проходити до 31 січня 2016 року.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити