Всі новини

life:) очолив новий Головний виконавчий директор – Бурак Ерсой 16 вересня 2015

На посаду Головного виконавчого директора life:) призначено Бурака Ерсоя, який почне свою роботу з 1 жовтня 2015 року. Бурак Ерсой перейшов до компанії life:) з Turkcell (Туреччина), де він працював Старшим Віце-президентом з роздрібної торгівлі та збуту. До цього він займав посади Головного менеджера з продажів кінцевому споживачу, Директора по роботі з малим бізнесом, Менеджера зі споживацьких каналів продажу в Turkcell. Почав Бурак Ерсой свою кар’єру в Turkcell, материнській компанії life:), з 2006 року.

 «Я пишаюся тим, що очолив надзвичайно успішну команду сучасного, інноваційного оператора. Завдяки підтримці Turkcell ми будемо продовжувати стратегію зростання life:) в Україні, розгортати найшвидшу 3G+ мережу по всій країні і далі інвестувати в український телеком-ринок, – наголосив Бурак Ерсой, новий Головний виконавчий директор life:)

Ердал Яйла, який успішно виконував обов’язки Головного виконавчого директора life:) з січня 2014 року, залишиться частиною команди life:) як Фінансовий директор компанії.  


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити