Всі новини

У Дніпропетровську офіційно запущено мережу 3G+ від life:) 22 липня 2015

life:) став першим оператором, що офіційно запустив комерційну 3G+ мережу з повним покриттям у Дніпропетровську та деяких містах Дніпропетровської області. Тож, з 22 липня 2015 року 3G+ послугами можуть користуватися всі абоненти life:) у Дніпропетровську, який став четвертим великим містом з 3G+ від life:), та у таких населених пунктах: Дніпродзержинськ, Ювілейне, Степове, Карнаухівка, Підгородне, Таромське.

Перед офіційним запуском 3G+ мережі оператор запросив всіх абонентів life:) до повномасштабного тестування мережі в Дніпропетровську та Дніпродзержинську. З 17 по 21 липня 2015 року користувачі life:) у цих містах випробували якість та покриття 3G+ мережі.

Після тестування life:) залишив доступ до 3G+ мережі відкритим – тож всі, хто бажає, можуть продовжити користуватись послугами 3G+ на умовах своїх поточних тарифних планів. Також користувачі мобільного зв’язку в Дніпропетровську та зазначених населених пунктах можуть підключатись або переходити на тарифний план «3G+ Смартфон Ultra», створений спеціально для користувачів 3G. За умовами тарифного плану абонентам надаються пакети послуг на місяць, в які включено безлімітні дзвінки всередині мережі, дзвінки на номери інших операторів, 3G+ інтернет від 750 Мбайт до 4 Гбайт, SMS та послуги «Дзвінки за кордон», «Travel life:)».

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити