Всі новини

life:) включив 3G+ швидкість у тарифах «Шалений день» і «Все включено» 26 червня 2015

У мережі оператора life:) 40% абонентів є користувачами смартфонів, а половина активної бази користується мобільним інтернетом, при чому більшість з них підключена саме до тарифних планів «Шалений день» і «Все включено». У середньому абоненти цих тарифів використовують 330 Мбайт інтернет-трафіка на місяць.

Спостерігаючи таку тенденцію у споживанні, а також зацікавленість власників смартфонів у зв’язку третього покоління, ми відкрили доступ до швидкісного 3G+ інтернету для всіх користувачів популярних тарифних планів «Шалений день» і «Все включено». Відтепер активні споживачі пакетного мобільного інтернету в цих тарифах можуть користуватись своїми мегабайтами на швидкості 3G+. При цьому тарифний план «Шалений день» залишається єдиним, в якому за користування 3G-інтернетом можна сплачувати на щоденній основі.

Після змін абонентам тарифних планів «Шалений день» і «Все включено» доступні нові пакети мобільного інтернету на швидкості 3G+ в рамках щомісячного набору послуг: від 50 Мбайт до 1,5 Гбайт. При цьому плата за весь пакет послуг, що включає безлімітний зв’язок всередині мережі, дзвінки на інші мережі, SMS, MMS і 3G+ інтернет, підвищилась на 6 грн за місяць (у тарифному плані «Все включено») і на 50 копійок за день (у тарифному плані «Шалений день»). 


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити