Всі новини

Почалося масштабне тестування мережі 3G + в Одесі 24 червня 2015

life:) запросив усіх своїх абонентів до повномасштабного тестування мережі 3G+ в Одесі. Для цього 24 червня всім абонентам life:) в Одесі був нарахований 1 Гбайт безкоштовного інтернету, щоб вони змогли оцінити швидкість мобільного інтернету 3G+, покриття і якість мережі третього покоління оператора, що готується до офіційного запуску вже наступного місяця!

Зараз одесити мають нагоду на власному досвіді переконатися в перевагах технології 3G+, зафіксувати вражаючу швидкість на своєму смартфоні в особистому speed-тесті і переконатися в якості 3G-мережі life:). До речі, в Києві та Львові, де вже працює комерційна мережа life:), ми стали лідером зі швидкості завантаження на основі Global Net Index, що формується за даними speed-тестів, проведених за допомогою мобільних додатків Ookla Speedtest. Впевнені, що в Одесі показники speed-тестів також будуть на відмінному рівні.

Після використання тестового 1 Гбайт мобільного інтернету 3G+ абонент зможе продовжувати користуватися послугами 3G+ за умовами свого поточного тарифного плану. Безкоштовний тестовий пакет дійсний до 30.06.2015 включно.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити