Всі новини

Фінішував сьомий етап «Стрибка у життя:)» 24 червня 2015

Раді повідомити, що 19 червня відбулося офіційне завершення сьомого етапу соціально-освітньої програми «Стрибок у життя:)», що багато років залишається гарною можливістю для телеком-спеціалістів розпочати кар’єру у великій успішній компанії, а для всіх талановитих студентів – спробувати свої сили і знання в умовах по-справжньому динамічного та високотехнологічного бізнесу.

Цього року в результаті багаторівневого процесу відбору life:) обрав 35 найкращих студентів з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та Львова. Це талановиті студенти, які подали якісно заповнені анкети та резюме, вдало пройшли тест на перевірку знань, а потім – особисту співбесіду з кількома менеджерами life:), що відбувалась у форматі speed-dating, а також продемонстрували свої командні та бізнес-якості в ході бізнес-гри.

У рамках «Стрибка в життя:)»-2015 учасники відвідали 13 професійних тренінгів від внутрішніх тренерів та здобули прикладні знання, беручи участь у щоденній роботі різних підрозділів life:). У фіналі «джампери» захистили свої групові бізнес-ідеї та отримали зворотний зв'язок і рекомендації від HR-куратора і менеджера-наставника, сертифікат «Стрибок у життя:)» та призи, а також шанс розпочати кар’єру у динамічний та технологічній компанії. Кілька випускників уже отримали пропозицію роботи в компанії life:) і почали виконувати свої нові обов'язки. Решта потрапили до кадрового резерву компанії.

Ми продовжуємо розвивати та розширювати програму «Стрибок у життя:)», яка щороку зацікавлює дедалі більшу кількість студентів провідних університетів країни, найталановитіші з яких мають шанс приєднатися до компанії life:)

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити