Всі новини

Тестування 3G+ інтернету від life:) можливе в 9 містах України 29 травня 2015

life:) запрошує всіх бажаючих на тестування мобільного інтернету 3G+ від life:) у центри обслуговування і магазини оператора в дев'яти містах України. Для абонентів доступно вже 13 зон вільного тестування, де можна провести speed-тест і відчути швидкість завантаження інтернет-сторінок, соціальних мереж або онлайн-відео.

Зони тестування 3G+ вже працюють у дев'яти містах України: Києві, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Одесі, Черкасах, Чернігові, Запоріжжі, Миколаєві. Користувачі мобільного зв'язку можуть в будь-який час відвідати центри обслуговування і магазини life:) у цих містах, щоб отримати власний досвід користування сучасним 3G-інтернетом, звернутися за професійною консультацією до фахівців, які покажуть, як зробити speed-test (тест на швидкість), скористатися додатками, подивитися онлайн-відео, допоможуть розібратися з функціоналом смартфонів, наданих для тестування.

Також life:) забезпечив можливість тестування 3G+ зв'язку в call-центрах оператора в Дніпропетровську, Сумах та Харкові. Представники call-центру тепер можуть допомагати абонентам не лише теоретичними знаннями, а й ділитися власним досвідом користування 3G+ від life:).


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити