Всі новини

Кияни тестують 3G+ від life:) 28 травня 2015

life:) запросив своїх абонентів для тестування 3G-мережі в Києві. Близько 5% щасливчиків отримали SMS із запрошенням випробувати мобільний інтернет на швидкості 3G+ від life:). Оператор відкрив доступ цим абонентам до 3G-мережі і надав у безкоштовне користування 3 Гбайт мобільного інтернету на швидкості 3G+. 

Свій вибір life:) зупинив на найактивніших користувачах мобільного інтернету, що виявилося непростим завданням, оскільки в мережі life:) більше 5,21 мільйона абонентів, що користуються мобільним інтернетом. Також у вибірку потрапили ті абоненти, які користуються мобільними пристроями, що підтримують 3G - в мережі life:) загальне проникнення таких пристроїв становить 40%. 

При повному використанні тестових 3 Гбайт 3G-інтернету абоненти продовжать користуватися послугами мобільного зв'язку life:) за умовами свого поточного тарифного плану. Контролювати тестовий 3G-трафік і перевіряти залишок балансу абоненти можуть за коротким номером *121#. Тестування в Києві триватиме до 4 червня 2015 року та може бути продовжено.  


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити