Всі новини

Оператор life:) розгортає 3G-мережу №1 з двома провідними постачальниками 26 травня 2015

Оператор мобільного зв’язку life:) починає новий етап співпраці зі світовими постачальниками телекомунікаційного обладнання для сучасних стандартів зв’язку – компаніями Huawei та Ericsson, що стали стратегічними партнерами life:). З ними оператор втілюватиме у життя масштабний 3G-проект протягом наступних трьох років.   

Ми раді можливості співпрацювати з такими визнаними міжнародними лідерами з постачання телеком-обладнання, як Ericsson та Huawei. І впевнені, що завдяки їхньому вагомому міжнародному досвіду в будуванні 3G-мереж по всьому світу та завдяки професіоналізму технічної команди life:), ми отримаємо саме той результат, на який націлені – 3G-мережу №1 в Україні.

Нещодавно відбувся перший запуск комерційної 3G-мережі life:) у Львові. Для розгортання першої львівської 3G-мережі технічні команди оператора life:) та компанії Huawei провели титанічну роботу зі встановлення обладнання, програмного забезпечення, відстроювання і тестування мережі. Наразі компанія life:) разом з Huawei та Ericsson наполегливо працює над тим, щоб якомога швидше порадувати українських абонентів запуском 3G-мережі №1 в інших містах України.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити