Всі новини

Дата-трафік в роумінгу life:) виріс на 141% 14 травня 2015

Оператор life:) підбив підсумки споживання роумінг-послуг за результатами першого кварталу 2015 року. Найінтенсивніша динаміка зберігається у обсягів споживання дата-трафіку, який в перші три місяці 2015 року виріс на 141%, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Також у першому кварталі 2015 року в мережах роумінг-партнерів life:) за рік додалося понад 72 тисяч абонентів, приріст становив майже 18%. Споживачі роумінг-послуг life:) згенерували на 34% більше голосового трафіку, ніж минулого року. Зокрема, інтенсивніше зростала кількість вихідних дзвінків, майже на 52% відносно першого кварталу 2014 року.

Найбільший обсяг роумінг-послуг абоненти life:) споживали в Росії, Польщі, Туреччині, Німеччині, Молдові, Єгипті, Білорусі, Італії, Румунії та Франції.

Серед абонентів life:), що виїжджають за кордон, більше третини є користувачами найбільш популярної послуги «TRAVEL life:)», яка дозволяє значно зменшити свої витрати на мобільний зв'язок у роумінгу 54 країн світу. До речі, на початку цього року оператор мобільного зв'язку life:) поповнив географію цієї послуги, додавши до переліку напрямів США, Канаду і Китай.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити