Всі новини

life:) подарує своїм першим 3G-абонентам по 1 Гігабайту 17 квітня 2015

Запуск 3G-мережі №1 від life:) наближається. В очікуванні цієї події компанія проводить акцію попередньої реєстрації перших 3G-абонентів. life:) запрошує своїх користувачів стати першими абонентами майбутньої 3G-мережі та отримати 1 Гбайт мобільного 3G-Інтернету в подарунок. Ним можна буде скористатися відразу після запуску нової технології оператором life:).

Аби взяти участь в акції та отримати попередню реєстрацію в якості першого 3G-абонента life:), потрібно подзвонити на безкоштовний короткий номер *444#. Після цього абоненту надійде SMS з підтвердженням успішної реєстрації. Коли оператор запустить свою мережу 3G+, достатньо буде перейти на один з нових тарифних планів 3G або замовити 3G-пакет Інтернету в рамках поточного тарифу і 1 ГБ Інтернету буде нараховано автоматично.

Акція з попередньої реєстрації перших 3G-абонентів life:) проводиться з 17.04.2015 по 15.05.2015 включно на всій території України. Всі деталі та умови акції можна знайти на www.life.ua/3g

Нагадаємо, що користувачі мобільного зв’язку вже мають змогу скласти власне враження про 3G-Інтернет від life:). Сьогодні будь-який абонент може спробувати цю послугу в зоні тестування в центрі обслуговування абонентів оператора в Києві, на Бессарабській площі, 2. 

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити