Всі новини

life:) першим відкрив вільне 3G-тестування для абонентів 8 квітня 2015

Оператор life:) пропонує своїм абонентам та всім зацікавленим спробувати перше вільне тестування мобільного інтернету на базі технології 3G+ та оцінити швидкість зв’язку нового покоління, яке невдовзі з’явиться в Україні!

З цією метою ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати центр обслуговування life:) у центрі Києва, на Бессарабській площі 2, де можна власноруч зробити 3G speed-тест і відчути швидкість завантаження інтернет-сторінок, соціальних мереж та онлайн-відео.

Максимальна 3G-швидкість, якої life:) вдалося досягти під час тестування, була на рівні 54 мегабіт за секунду. Це більше, ніж надають деякі провайдери провідного інтернету і 4G-мережі в Європі. Навіть за умови навантаженої мережі та різноманіття моделей 3G-пристроїв з різними можливостями швидкість мобільного 3G-інтернету від life:) буде в 20-30 разів більшою, ніж EDGE, до якого звикли українські абоненти. З цієї швидкістю стануть доступними такі «важкі» види трафіку, як відеодзвінки, перегляд роликів високої якості на YouTube, завантаження стрічок соцмереж, онлайн-ігри, завантаження великих файлів тощо.

Українські абоненти можуть не тільки вільно приходити до центру обслуговування й отримувати власний досвід користування сучасним 3G-інтернетом, але й звертатися по професійну консультацію до фахівців, які на місці покажуть, як зробити speed-test (тест на швидкість), скористатися додатками, подивитися відео, допоможуть розібратися з функціоналом смартфонів, представлених у центрі для тестування. Невдовзі можливість протестувати 3G з’явиться і в інших центрах обслуговування life:).


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити