Всі новини

Turkcell офіційно передав Україні інвестиції для life:) 23 березня 2015

Cheque_230315

В п’ятницю, 20 березня, під час зустрічі Президента України Петра Порошенка та Президента Турецької Республіки Реджепа Таїпа Ердогана було підтверджено зацікавленість турецької сторони в інвестиціях у телекомунікаційну галузь України. Так, у присутності глав держав України та Туреччини Голова Ради Директорів Turkcell Ахмет Акча передав Віце-Прем’єр-Міністру України Геннадію Зубку символічний чек на 3,355 млрд грн. Також на події були присутні член Ради Директорів Turkcell Бекір Пакдемірлі та в.о. Головного виконавчого директора Turkcell Ількер Курюоз.

За день до цього, 19 березня, life:) перерахував повну вартість ліцензії до державного бюджету завдяки підтримці провідного телекомунікаційного оператора Туреччини – Turkcell, що володіє 55% акцій life:) і неодноразово говорив про намір і надалі розвивати свій бізнес-актив в Україні.

Це лише перший крок на нашому шляху до нових технологій та нових досягнень. Сьогодні, коли наші плани підтверджено на такому високому рівні, ми можемо впевнено говорити, що використаємо всі наші ресурси, докладемо максимальних зусиль, щоб побудувати найкращу 3G-мережу в Україні.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити