Всі новини

life:) Sky Drive – нова гра для смартфонів 17 березня 2015

life:) як оператор №1 для смартфонів представив українському споживачеві перший власний ігровий додаток life:) Sky Drive для пристроїв на ОС Android та iOS.

Дія гри відбувається в яскравому Світі спілкування, що є комунікаційною платформою бренду life:). Керуючи life:)-літаком і долаючи перешкоди на його шляху, користувач повинен зібрати якомога більше героїв Світу спілкування: смсок або мегабайтів. При цьому абоненти life:) мають можливість обміняти зібраних під час гри героїв на реальні бонусні SMS та МБ, які нараховуються на бонусний рахунок life:). Абоненти оператора можуть обміняти до 500 SMS та 500 Мбайт на місяць. life:) став першим оператором, який реалізував додаток, що дозволяє таким чином «монетизувати» результат мобільної гри.

Додаток life:) Sky Drive доступний для безкоштовного завантаження всім користувачам мобільного зв'язку на Play Market і App Store.

Ознайомитися з умовами гри life:) Sky Drive, а також іншими іграми від life:) можна за посиланням /uk/rozvagy/igry/life-sky-drive/

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити