Всі новини

У мережі life:) майже 40% 3G-гаджетів 12 березня 2015

З появою 3G-ліцензії компанія life:) отримала можливість розвивати у своїй мережі технологію нового покоління і вже розпочала підготовку до її впровадження. Тож вже скоро перед споживачами мобільного інтернету від life:) відкриється доступ до послуг нового рівня, кращого користувацького досвіду та всього потенціалу їхніх 3G-гаджетів. На сьогодні вже майже 40%, або понад 4 мільйона, абонентів life:) відразу після запуску 3G-мережі оператора зможуть відчути нову швидкість та скористатися на повну всіма перевагами, на які здатні їхні 3G-пристрої.

Серед користувачів life:) найбільше прихильників Android-смартфонів від Google – на кінець року оператор зафіксував більше 2,5 мільйона цих пристроїв у своїй мережі, що на 82% більше, ніж роком раніше.

За крок від гуглофонів – пристрої з підтримкою 3G від Microsoft (OC Windows): їхня кількість досягла 98,3 тисячі, збільшившись за рік на 21%. Так само на 21% побільшало iOS-пристроїв, їхнє число досягло 337,3 тисяч айфонів. Майже на тому ж рівні зареєстровано смартфонів від Nokia – 310,5 тисяч, хоча їхній річний приріст становив лише 4%. А от до 3G-пристроїв на платформі Blackberry за минулий рік користувачі life:) виявили значно більший інтерес – кількість цих гаджетів зросла на 24% до 8,2 тисяч. Але найцікавішу динаміку показали гаджети, що працюють на платформі Brew Mobile. Незважаючи на поки що незначну частку в загальній кількості 3G-пристроїв у мережі life:), за рік їхня кількість збільшилася в 31 раз.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити