Всі новини

life:) запустив тариф «Все включено VIP» для контрактних абонентів 2 березня 2015

Оператор мобільного зв'язку life:) представляє новий тарифний план «Все включено VIP», який зацікавить контрактних абонентів з різними потребами в обсязі послуг: як активних користувачів мобільного інтернету, так і абонентам, що дзвонять на різні напрями.

У рамках «Все включено VIP» абоненти life:), що обслуговуються на умовах договору, отримують усі необхідні послуги в одному пакеті за доступною ціною: від 29 до 99 грн на місяць, залежно від обраного обсягу послуг.

Найекономніший щомісячний пакет послуг вартістю 29 грн включає безлімітні дзвінки в мережі life:), 100 Мбайт мобільного інтернету, 50 SMS/MMS по Україні і 25 хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні. Пакет послуг зі щомісячною платою 49 гривень надає користувачеві безлімітний голосовий зв'язок у мережі life:) та необмежений мобільний інтернет, а також 500 SMS/MMS по Україні, 100 хвилин для дзвінків на інші мережі й автоматично доступну послугу «Travel life:)» для вигідного мобільного зв’язку в роумінгу.

Для найбільш активних абонентів передбачені пакети послуг вартістю 79 грн і 99 грн, які включають безлімітні дзвінки всередині мережі та мобільний інтернет без обмежень, 1000 SMS/MMS по Україні, а також 300 або 400 хвилин для дзвінків на мережі інших операторів відповідно. У ці пакети також безкоштовно включені послуги «Travel life:)» для доступного роумінгу і «Міжнародний life:)» для вигідних дзвінків за кордон.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити