Всі новини

Cпоживання мобільного інтернету в роумінгу life:) зросло на 157% 24 лютого 2015

life:) підбив підсумки споживання роумінг-послуг за результатами четвертого кварталу і всього 2014 року. Найбільша динаміка вже традиційно спостерігається в споживанні дата-трафіку, обсяг якого в роумінгу life:) виріс в 2,5 разу, або на 157%. Вхідний голосовий трафік за жовтень-грудень 2014 збільшився на 25%, порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Вихідний – досяг 70% зростання по відношенню до четвертого кварталу 2013 року.

За підсумками четвертого кварталу 2014 року в мережах роумінг-партнерів life:) зареєструвалося майже 780 тисяч абонентів оператора, що на 9,3% більше, ніж роком раніше. Серед абонентів life:), що виїжджають за кордон, третина є користувачами найбільш популярної послуги «TRAVEL life:)», завдяки якій абоненти life:) можуть значно зменшити статтю своїх витрат на мобільний зв'язок у роумінгу 55 країн світу.

Ердал Яйла, в.о. Головного виконавчого директора life:), прокоментував: «Послуга «TRAVEL life:)» вже давно стала синонімом доступного роумінгу для наших абонентів. Завдяки зусиллям нашої команди клієнти отримують по-справжньому вигідні та зручні роумінг-послуги в мережах наших партнерів по всьому світу. Незважаючи на складні макроекономічні умови і суттєву зміну курсу валют, які значно впливають на наші договори та взаєморозрахунки з роумінг-партнерами, ми робимо все можливе, щоб продовжувати надавати нашим абонентам доступний зв'язок у роумінгу».

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити