Всі новини

Мережею Facebook користуються понад півмільйона абонентів life:) 17 лютого 2015

Станом на кінець січня 2015 року число абонентів, які протягом місяця заходили на свої особисті акаунти в соціальній мережі Facebook через мобільний інтернет life:), перевищило 500 тисяч користувачів. Щодня стрічки соціальної мережі Facebook за допомогою мобільного інтернету life:) переглядають понад 140 тисяч абонентів life:).

При цьому кількість абонентів life:), які відвідали Facebook через браузер або мобільний додаток, збільшилася майже на 60%, порівняно з аналогічним показником минулого року. Проникнення Facebook-користувачів у мережі life:) становить майже 10% від загальної кількості активних споживачів мобільного інтернету life:).

Найбільш популярний спосіб для перегляду стрічки оновлень в Facebook з екрану мобільного пристрою – це спеціальні програми для смартфонів, якими користуються 67% Facebook-користувачів у мережі life:). З них 51% користуються додатком, розробленим для операційної системи Android, 16% заходять у соціальну мережу через аналогічний додаток для смартфонів на базі iOS. Також 17% користувачів Facebook переглядають свої акаунти, не завантажуючи додатки, через оптимізовану версію сайту для смартфонів. Ще 11% користуються спрощеною версією Facebook, адаптованою для телефонів більш ранніх поколінь.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити