Всі новини

Послуга «TRAVEL life:)» доступна ще в 3 країнах 16 лютого 2015

life:) поповнив географію популярної послуги «TRAVEL life:)» для доступного зв'язку в роумінгу, додавши до переліку напрямів США, Канаду і Китай. Тепер завдяки послузі «TRAVEL life:)», що надає доступні тарифи у роумінгу, абоненти life:) можуть значно зменшити свої витрати на мобільний зв'язок у роумінгу 55 країн світу.

Перебуваючи в цих країнах, абоненти life:), що підключили послугу «TRAVEL life:)», можуть приймати вхідні дзвінки по 2,49 грн/хв, дзвонити в Україну по 5,99 грн/хв і користуватися мобільним інтернетом по 1,49 грн/Мбайт. Крім того, в Туреччині та Росії для абонентів «TRAVEL life:)» вартість 1 МБ мобільного інтернету становить лише 0,29 грн. Ще в 24 країнах, серед яких Греція, Іспанія, Чехія, Хорватія, Ізраїль, Німеччина, Швеція, Болгарія, Великобританія, Литва, мобільним інтернетом можна користуватися по 1,49 грн/Мбайт.

У роумінгу всіх 55 країн, де діє послуга «TRAVEL life:)», вхідні дзвінки можна здійснювати по 2,49 грн/хв. Абоненти life:) в Україні можуть телефонувати абонентам life:) у роумінгу будь-якої з країн за тарифом 0 грн/хв. Також в 10 країнах, серед яких Австралія, Бразилія, Кіпр, Данія, Фінляндія, вихідні дзвінки, які раніше тарифікувалися в роумінгу «TRAVEL life:)» за стандартними цінами, тепер доступні за дешевим тарифом через спеціальний код *131*.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити