Всі новини

Освітня програма від life:) для викладачів 13 лютого 2015

Цього року мобільний оператор life:) вперше запросив викладачів технічних університетів відвідати тренінги для технічних спеціалістів. Нова програма стала своєрідним доповненням популярної соціально-освітньої програми оператора «Стрибок у життя:)» для студентів-старшокурсників, але цього разу учасниками стали викладачі, які готують майбутніх фахівців телекомунікацій і працюють в технічних університетах. Мета програми – сприяти модернізації теоретичної бази української вищої технічної освіти за допомогою занять, що представляють роботу та реальні потреби бізнесу викладачам, які й готують майбутніх спеціалістів для цього бізнесу.

Щоб надати учасникам максимальний об’єм найкориснішої інформації, оператор life:) провів відкрите обговорення з викладачами, а також детально проаналізував університетські лекції, які вони читають студентам. У результаті оператор розробив освітню програму, що включає в себе тренінги з шістьох напрямків, а також практичну лабораторну роботу. Вісім тренінгових днів викладачі університетів поглиблювали свої знання з роботи транспортної мережі та мережі комутатора, планування радіомережі та функціонування OSS-систем за допомогою деталізованих лекцій від технічних менеджерів life:). Одночасно висококваліфіковані спеціалісти із провайдера рішень у галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) HUAWEI – партнера програми – представили слухачам тренінги з розвитку широкосмугової мережі мобільного зв’язку та фіксованого широкосмугового доступу. В ході програми учасники також мають можливість протестувати частину трансмісійної мережі та мережі комутатора, спеціально змодельованої для тренінгів.

В університетах life:) оголосив набір до програми в січні 2015 року. І викладачі вузів Києва, Харкова, Одеси та Дніпропетровську приєднались до тренінгів, що розпочались 29 січня в центральному офісі life:). 13 лютого перша програма закінчуилась і всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують їх нові знання та практичну експертизу. Наступний набір до програми заплановано на літо 2015 року і буде відкрито для всіх викладачів технічних вузів, готових присвятити свій час пізнанню світу комунікацій.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити