Всі новини

«Стрибок у життя:)»-2015: більше технологій – більше можливостей 3 лютого 2015

2 лютого оператор life:) запустив програму «Стрибок у життя:)»-2015, що дарує студентам шанс розпочати кар’єру у великій та успішній компанії в перспективній галузі. Окрім вже традиційних тренінгів та роботи в команді професіоналів для учасників, на сьомому році програми life:) у партнерстві із провідним провайдером ІКТ-рішень, компанією HUAWEI, пропонує також технічні тренінги для викладачів університетів.

З 1000 кандидатів, в результаті багаторівневого процесу відбору, life:) визначив 35 фіналістів. Це найкращі студенти провідних вузів України, котрі в рамках програми відвідують професійні тренінги і, в залежності від їх спеціалізації, беруть участь у щоденній роботі різних команд. 10 внутрішніх тренерів оператора та два тренери з HUAWEI проводять для студентів тренінги в області телекомунікацій, фінансів, маркетингу, а також з презентаційних навиків, ділової переписки тощо. У кожного студента є персональний наставник, який залучає і підтримує його професійно в ході програми, а також HR-наставник, який може надати всю необхідну адміністративну інформацію, оновлені дані та зворотній зв'язок щодо його участі. В цілому, протягом проходження програми, кожен учасник проводить 128 години в life:).  Основна частина «Стрибку в життя:)» закінчиться 29 травня, а випуск учасників заплановано на середину червня після презентації їх індивідуальних та групових проектів менеджерам life:). За результатами участі, крім професійних знань від реального бізнесу, кожен студент отримає сертифікат «Стрибок в життя:)», рекомендації від HR-представника та менеджера, а також гарний шанс на пропозицію роботи. Така можливість буде надана найкращим учасникам, які висловлять бажання приєднатись до оператора та заповнити вакантні позиції компанії.

Для того щоб залучити найталановитішу молодь, цього року life:) запросив до участі в програмі свого надійного партнера – провідного світового провайдера рішень у галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) – компанію HUAWEI. Вона також буде запрошувати випускників «Стрибка в життя:)» з технічною спеціалізацією приєднуватись до своєї команди.

Детальніше з соціально-освітньою програмою «Стрибок у життя:)» можна ознайомитися на сайті www.life.ua/jump.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити