Всі новини

life:) запустив мобільну версію свого сайту для смартфонів 2 лютого 2015

life:) презентував сучасну мобільну версію свого офіційного сайту life.ua з можливістю замовлення послуг двома «кліками» і підтримкою користувачів через онлайн-чат з call-центром.

Модернізований мобільний сайт life:) максимально зручний для користувачів сучасних смарт-пристроїв і містить всю інформацію і функціонал, абсолютно ідентичні повній версії сайту компанії. Завдяки автоматичному визначенню ОС пристрою абонент, що заходить на сайт life:), перенаправляється на найбільш відповідну для його смартфона версію, що значно покращує досвід використання сайту і задоволеність абонентів life:).

Також в мобільній версії сайту life:) за  мовлення нових послуг можна здійснити на сторінці опису послуги лише двома «кліками» (одним натисканням обравши послугу, другим – підтвердивши її замовлення). Сучасні білінг-можливості в мережі life:) дозволяють активувати нову послугу майже миттєво, а користувачеві приходить підтвердження замовлення у вигляді SMS-повідомлення.

Окрім того, в мобільній версії сайту працює вдосконалений онлайн-чат для спілкування з call-центром у режимі реального часу. Після закінчення бесіди користувач може надіслати копію чату (наприклад, з покроковими інструкціями щодо його питань) на адресу своєї електронної пошти.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити