Всі новини

Новинка від life:) – дзвінок за рахунок співрозмовника 30 січня 2015

Оператор life:) пропонує своїм абонентам нову послугу - «Заплати за мій дзвінок», що дозволяє здійснювати дзвінок за рахунок абонента life:), який його приймає. Послуга може бути корисною у багатьох випадках: наприклад, коли потрібно терміново передати інформацію або дзвінок важливіший абоненту, якому телефонують. Крім того, сервіс зручно використовувати для оплати дзвінків дітей або літніх батьків.

Здійснити дзвінок за рахунок іншого абонента life:) можливо незалежно від стану грошового балансу. Для цього потрібно набрати номер абонента у форматі **380ХХХХХХХХХ. Якщо при здійсненні звичайного дзвінка в мережі life:) на рахунку абонента виявилось замало коштів, він почує звукове повідомлення з пропозицією скористатись послугою «Заплати за мій дзвінок». Для цього потрібно натиснути кнопку «1» під час або після звукового привітання і зачекати з’єднання. Абонент, якому дзвонять, почує голосовий автовідповідач, який запропонує йому прийняти та оплатити дзвінок. Якщо абонент згоден, йому необхідно натиснути кнопку «1» і зачекати з'єднання. Щоб відхилити дзвінок, варто натиснути кнопку скасування виклику. Якщо протягом декількох секунд абонент не натисне жодної кнопки, з’єднання не встановлюється.

Для зручності користувачів послуги «Заплати за мій дзвінок» передбачено додаткові можливості, що полегшують роботу з нею: можна заборонити дзвінки за рахунок абонента або, навпаки, сплачувати за дзвінки від певних користувачів life:) без щоразового підтвердження своєї згоди. Для керування списком номерів необхідно набрати комбінацію *816*2#.

Послуга доступна всім абонентам life:). Максимальна тривалість дзвінка – 3 хвилини. Максимальна кількість дзвінків – 20 на добу. Вартість послуги становить 0,59 грн за один дзвінок (з ПДВ, без збору в ПФ).

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити