Всі новини

10 років інновацій від life:)! 26 січня 2015

24 січня 2015 року оператор мобільного зв’язку life:) відзначив 10-ліття своєї діяльності на українському телекомунікаційному ринку. За цей час із заповзятого новачка life:) перетворився на серйозного і впевненого гравця із значною ринковою часткою та лояльністю мільйонів користувачів мобільного зв’язку.

І це не дивно, адже вже ціле десятиліття  life:) надає українцям якісні послуги мобільного зв’язку, впроваджує інновації, несе європейський та світовий досвід на ринок України. Компанія щодня забезпечує стабільну роботу мережі по всій Україні, надає тисячам абонентів цілодобову підтримку та невпинно зміцнює свої позиції на українському ринку мобільного зв’язку.

Однак гаслом ювілею оператора стали – 10 років інновацій. Бо, перш за все, life:) став для українського телекомунікаційного ринку компанією-новатором, яка започаткувала епоху інновацій, першою відмінивши плату за з’єднання, впровадивши вільне спілкування всередині мережі, запустивши технологію EDGE, ввівши моду на МелоРінг, зробивши доступними послуги роумінгу та багато іншого.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити