Всі новини

life:) завершив перший етап проекту з енергоефективності мережі 11 грудня 2014

Питання енергоефективності сьогодні дуже гостре як для держави, так і для громадян і кожного соціально відповідального бізнесу. Тому оператор life:) максимізував зусилля з побудови однієї з найпрогресивніших мобільних мереж в Європі на принципах захисту навколишнього середовища та зменшення споживання енергії.

Нещодавно оператор мобільного зв’язку life:) завершив перший тестовий етап проекту з енергозбереження мережі, спрямований на підвищення енергоефективності компанії, знизивши енергоспоживання на 9%.

Витрати на енергозабезпечення становлять до 60% від усіх операційних витрат, пов’язаних з експлуатацією станції, хоча енергоспоживання окремої базової станції невелике: близько 1200 Ватт на годину, що можна порівняти з роботою мікрохвильової печі, пральної машини або праски. Мережа оператора складається з тисяч базових станцій, тому скорочення енерговитрат відкриває значні можливості для зниження собівартості мобільного зв’язку, енергомодернізації мережі в цілому, а також зменшення викидів СО2 в атмосферу.
Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити