Всі новини

Спільний проект Астеліт та Orga Systems став переможцем World Communication Award 2014 5 грудня 2014

3 грудня Orga Systems, провідний поставник програмного забезпечення для тарифікації послуг у режимі реального часу та біллінгових рішень, і Астеліт, одна з провідних телекомунікаційних компаній на ринку України, що надає GSM-послуги під брендом life:) і займається розробкою програмного забезпечення, були вшановані престижною міжнародною нагородою World Communication Award 2014 від Total Telecom, міжнародного провайдера новин та аналітичних матеріалів у сфері телекомунікацій. Компанії стали переможцями в номінації «Проект року» за реалізацію повної заміни інфраструктури BSS (система підтримки життєдіяльності підприємства) в білоруському операторі BeST за 12 місяців.
Завданням проектної команди було впровадження сучасного та ефективного BSS-рішення для оператора мобільної зв’язку Білорусії BeST. У проекті було використано архітектуру на базі комплексного рішення, що експлуатується в Астеліті. Інтегрована BSS-платформа включає в себе конвергентну систему тарифікації та біллінгу (GOLD CCB) компанії Orga Systems, CRM систему і управління запитами від Астеліт, що забезпечує BeST надійним та сучасним інформаційним рішенням. 
Нагорода World Communication Award стала ще одним підтвердженням правильності рішення про спільну роботу двох компаній із заміни BSS системи в BeST і початком плідної співпраці.
Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити