Всі новини

Мережа life:) готова до зимового сезону 5 грудня 2014

Щороку мобільний оператор life:) «налаштовує» свою мережу на більш складні погодні умови в зимову пору року, завчасно проводячи комплекс заходів з оптимізації роботи мережі, спрямованої на збільшення її пропускної здатності та витривалості. 

Зокрема, цього року спеціалісти life:) підготували кільцевий захист підключення для 65% базових станцій, запланованих для оптимізації до кінця цього року. Оптимізували 20% радіорелейної мережі оператора за параметрами надійності, ємності, якості та запобігання аварійним ситуаціям, збільшили кількість точок підключення до магістрального оптоволокнового кабелю на 7%, що дозволило підключити базові станції по більш надійному каналу зв’язку. Також була підготовлена достатня кількість аварійних команд і дизель-генераторів для забезпечення безперервної роботи мережі в несприятливу погоду. При цьому завдяки оптимізації наявної транспортної мережі, оператору life:) вдалося досягти зниження впливу погоди на витривалість мережі на 10%.

Також за період із січня до вересня 2014 року мережа Core MPLS була розширена майже на 50%, що дозволяє швидше здійснювати передачу даних від одного вузла до іншого. Особливу увагу компанія приділила застосуванню нових технічних рішень, наприклад, технологіям енергозбереження і IP-конвергенції. 

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити