Всі новини

Рекламні кампанії life:) відзначені чотирма нагородами Effie! 3 грудня 2014

Оператор life:) спільно з агентством Scholz & Friends Kyiv був удостоєний премії Effie в чотирьох номінаціях за рекламні комунікації тарифних планів «Селям!» та «life:) Все включено!».

За рекламну комунікацію нішового тарифного плану «Селям!», спеціально розробленого для окремої цільової групи, компанія була удостоєна золотої нагороди в номінації «Телекомунікаційні послуги». Ця ж кампанія була відзначена срібною премією в номінації «Запуск продукту/сервісу» і посіла третє місце в номінації «Малобюджетні кампанії».

Рекламний ролик для тарифного плану «life:) Все включено!» отримав бронзову нагороду в номінації «Телекомунікаційні послуги».

Оператор life:) не вперше стає тріумфатором міжнародного маркетингового конкурсу Effie Awards Ukraine. Наприкінці 2012 року life:) також отримав одразу чотири нагороди: золото – за розробку і запуск нової комунікаційної платформи «Світ спілкування»; срібну нагороду – за комунікацію в підтримку тарифу «Просто дешевше»; бронзу – за BTL кампанію «Близькі не за горами». Також премією Effie в 2013 році була відзначена рекламна кампанія флагманського тарифного плану оператора «life:) Шалений день».Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити