Всі новини

Послугою «life:) Кредит» можна користуватися безкоштовно до 3 днів! 12 листопада 2014

В ситуації, коли немає можливості швидко поповнити рахунок, на якому не залишилося грошей, додатковими коштами в рамках послуги «life:) Кредит» можна оплатити будь-які необхідні послуги мобільного зв'язку: дзвінки, SMS, MMS, мобільний інтернет.

Користувачам послуги автоматично надаються додаткові кошти від 10 до 40 гривень, залежно від «віку» SIM-карти life:) і суми поповнення в останні 2 місяці.

Послуга «life:) Кредит» надається з безкоштовним підключенням і рядом лояльних умов:

  • Безкоштовне використання протягом 3 днів. Абоненти life:) можуть користуватися додатковими грошима безкоштовно впродовж 3 днів.
  • «Розблокування» додаткових коштів тільки після повного вичерпання основних засобів на рахунку. До тих пір, поки на рахунку абонента залишається хоча б копійка, доступні додаткові кошти не використовуються і, відповідно, не оплачуються.
  • Єдина ціна, незалежно від розміру додаткових коштів. Якщо протягом 3 безкоштовних днів абонент не має можливості поповнити рахунок, за подальше використання послуги стягується єдина плата 1,50 грн (з усіма податками), незалежно від суми, яка була надана.

З детальними умовами послуги «life:) Кредит» можна ознайомитися за посиланням /uk/mobilnij-zvyazok/korysni-poslugy/life-kredyt/


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити