Всі новини

life:) запустив Android-додаток для туризму в Україні 28 жовтня 2014

З новим додатком «life:) Турист» будь-який користувач може буз зусиль знайти найцікавіші та найкорисніші локації для розваг, відпочинку, покупок тощо, а також з легкістю орієнтуватися у незнайомому або малознайомому місті. 

За активованої функції геолокації на смартфоні додаток дає можливість побудувати маршрут від місця перебування до вказаного об’єкта. А за ключовими словами та назвами вулиць можна швидко знайти потрібні об’єкти та за бажанням додати їх у «Вибране».  

Усе різноманіття локацій доступно розподілено за ключовими категоріями (їжа, житло, розваги, туризм, покупки) та автоматично оновлюється під час кожного входу користувача в додаток. Кожна локація надається разом із коротким описом, адресою та номером телефону.

Додаток має також корисну категорію «life:)», за допомогою якої можна знайти адреси понад 350 ексклюзивних магазинів і центрів обслуговування абонентів, де експерти допоможуть вирішити будь-які питання, пов’язані з наданням мобільних послуг life:).

Для зручності всіх абонентів life:) і туристів, додаток створено на трьох мовах: українською, англійською та російською. «life:) Турист» доступний в Google Play для смартфонів та планшетів на базі ОС Android.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити