Всі новини

Кількість M2M SIM-карт у мережі life:) за рік подвоїлася 10 жовтня 2014

Оператор мобільного зв'язку life:) відзначив зростання попиту на телеметричні послуги серед вітчизняних підприємств. За останній рік кількість користувачів М2М у мережі оператора подвоїлася. Найбільше зростання відзначається в секторах фінансів, охорони та безпеки. На сьогоднішній день серед клієнтів-користувачів M2M-технологій від life:) - банки, великі охоронні агентства, інтегратори, постачальники рішень для моніторингу транспорту, рішень для точок продажів, перевізники, служби таксі, служби доставки, постачальники електроенергії, водоканали та інші.

Оператор life:) пропонує широкий спектр можливостей з управління М2М картами, у тому числі через зручний веб-інтерфейс самообслуговування, де можна активувати або деактивувати SIM-карти, заблокувати або розблокувати їх, змінити тариф, встановити ліміт доступу до рахунку як для однієї лінії, так і для всієї корпоративної бази, деталізувати трафік, отримати балансовий звіт та інше.

Також за запитом клієнтів оператор надає розширену інформацію щодо характеру й обсягу споживання трафіку (пікові навантаження, статистика по сесіях), онлайн-моніторинг і логірування M2M карток для оперативного визначення проблем у роботі.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити