Всі новини

Програма «Стрибок у життя:)» оголошує набір на 2015 рік 1 жовтня 2014

Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує початок сьомого набору до соціально-освітньої програми «Стрибок у життя:)».Цей набір має стати особливим, адже life:) чекає на талановитих та ініціативних студентів найрізноманітніших спеціалізацій (від ІТ до організаційного розвитку, від телекомунікаційних систем до податкового контролю і т.п.), які отримають унікальну можливість попрацювати в команді оператора в часи значних змін на ринку мобільного зв’язку України.

Познайомитись з телекомунікаційним ринком та його перспективами на практиці мають можливість студенти вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова та Одеси. Для цього їм необхідно заповнити анкету із сайту компанії та надіслати її разом із резюме до life:) у період з 1 жовтня 2014 року до 31 січня 2015 року. Одночасно фахівці компанії проводитимуть відбір учасників програми. Він проходитиме у кілька етапів,  а щасливі фіналісти, що впораються з усіма конкурсними завданнями, з 2 лютого розпочнуть своє стажування в life:).

За наступні чотири місяці учасникам програми буде запропоновано відвідати спеціалізовані тренінги з GSM та ІТ, пройти електронні курси з загального ведення бізнесу, взяти участь у вирішенні бізнес-задач, а також розробити власні проекти, захистом яких і буде завершено програму 2015 року. Протягом всього стажування кожного учасника супроводжуватиме власний куратор-керівник департаменту чи відділу.

Детальніше з соціально-освітньою програмою «Стрибок у життя:)» можна ознайомитися, а також залишити свою заявку на участь за лінком www.life.ua/jump.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити