Всі новини

Mpay.life.ua – портал для оплати послуг з використанням мобільного рахунку life:) 17 вересня 2014

Бажаєте швидко, зручно та безпечно оплачувати популярні товари або послуги за допомогою свого мобільного рахунку life:)? Завітайте на портал Mpay.life.ua, що спеціально створений для оплати різних, найчастіше уживаних, товарів або послуг за допомогою мобільного рахунку life:). Користувачі Mpay.life.ua можуть оплачувати комунальні послуги, Інтернет та ТБ, різні рахунки, штрафи, споживчі товари, виплачувати кредити, поповнювати кредитні карти, переказувати кошти та багато іншого.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс порталу Мpay.life.ua дозволяє легко, без додаткових реєстрацій та інструкцій, здійснювати платежі в режимі онлайн.  Щоб сплатити будь-яку з доступних послуг, потрібно лише знайти відповідну категорію та вид платежу. Платежі абсолютно безпечні – завдяки протоколам захисту інформації в Інтернеті та одноразовим паролям, які потрібно вводити для підтвердження платежу.

Послугою можуть користуватися індивідуальні абоненти передплаченої форми обслуговування. Для мобільних платежів може використовуватись лише основний рахунок.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити