Всі новини

life:) оновив свою білінгову систему 4 вересня 2014

Мобільний оператор life:) оголошує про успішну модернізацію білінгової системи.Враховуючи постійне зростання кількості абонентів оператора, розширення бази смартфонів, що сприяє збільшенню інтернет-трафіку, та очікувані на ринку інновації, оператор провів модернізацію білінгової системи, оновивши версію до Gold 2.4.1.

Роботи з міграції білінгової системи здійснювались силами фахівців life:) спільно з розробником білінгової системи - компанією Orga Systems. В результаті проекту були розширені функціональні можливості білінгу та збільшена продуктивність системи з урахуванням потреб нових стандартів зв'язку. Тепер білінгова система буде надавати послуги абонентам компанії «Астеліт» з подвоєною продуктивністю, зберігаючи при цьому легендарну німецьку надійність.

Перше покоління білінгової системи нового покоління OPSC Gold було успішно впроваджене в мережі life:) в листопаді 2007 року. Оператору була необхідна єдина платформа конвергентної тарифікації послуг для управління 250 тарифами, продуктами і додатковими послугами, починаючи з передачі повідомлень і рингтонів до послуг з передачі даних з пакетами різної величини та різними видами мультиплатежів. Рішення дозволяє life:) здійснювати тарифікацію телекомунікаційних послуг у режимі реального часу, керуючи найскладнішими профілями тарифів та послуг абонентів, як для передплати, так і для контрактної форм обслуговування. Система управління нового покоління також отримала міжнародне визнання: білінгова система life:) за 4 роки стала володарем нагород Pipeline Innovation Award 2012, Global Broadband Traffic Management Award та інших.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити