Всі новини

life:) розширює програму «Школа мобільного зв’язку:)» 22 серпня 2014

«Школа мобільного зв’язку:)» – дитячий освітньо-профорієнтаційний проект українського мобільного оператора life:), спрямований на розширення світогляду школярів, їхніх знань із новітніх технологій та телекомунікацій, а також на підняття престижу технічних спеціальностей. Учасники програми можуть довідатись не лише про природу та історію мобільного зв’язку, а й професії телекомунікаційної галузі.

З моменту запуску програми «Школа мобільного зв’язку:)» у жовтні 2012 року в офісах та центрах обслуговуваннях оператора побували кілька сотень учнів із загальноосвітніх шкіл Києва, Львова, Дніпропетровська, Одеси. Цього року в рамках партнерства із організаторами дитячого «Міста професій», програма «Школа мобільного зв’язку:)» розширює свою географію, перебазовуючись з регіональних офісів оператора до міських парків. Такий формат програми дає можливість Школі відвідати більше міст та значно розширить аудиторію її учасників.

16 серпня 2014 року «Школа мобільного зв’язку:)» успішно стартувала у м. Хмельницький у парку ім. Т.Г. Шевченка. На черзі – Львів та Тернопіль 23 і 30 серпня відповідно, а у вересні – Одеса, Вінниця та Київ. На майданчику «Школи мобільного зв’язку:)» діти під відкритим небом дивитимуться пізнавальний фільм про мобільний зв'язок та братимуть участь у вікторинах і конкурсах. 

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити