Всі новини

80% абонентів life:) оцінюють call-центр оператора за найвищими балами 18 серпня 2014

Оператор life:) регулярно проводить оцінку роботи свого call-центру. Під час звернення до call-центру, перед з’єднанням з агентом, абоненту пропонується оцінити якість обслуговування по його закінченню. У разі згоди абонента, по завершенню звернення йому передзвонює автовідповідач з пропозицією відповісти на п’ять запитань стосовно якості роботи агента. Опитування дозволяє побачити, які індивідуальні оцінки за свій професіоналізм отримує кожний співробітник сall-центру.

За підсумками такого опитування на кінець другого кварталу 2014 року, 80% абонентів life:) оцінили якість роботи call-центру life:) як найвищу, 20% - поставили високі та середні оцінки.

Послуги call-центру life:) з 2008 року надає аутсорсингова компанія Global Bilgi, один з найбільших контакт-центрів країн Європи, Близького Сходу та Азії. За роки співпраці якість обслуговування абонентів life:) агентами call-центру помітно підвищилася: досягнуто планку в 93% прийнятих дзвінків, при цьому очікування відповіді скоротилося більш ніж удвічі.

Для того щоб зв'язатися з call-центром life:), необхідно набрати з мобільного телефону короткий номер 5433 та слідувати підказкам голосового меню.
Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити