Всі новини

Споживання мобільного інтернету абонентами lіfe:) у роумінгу виросло на 215% за рік! 31 липня 2014

Результати оператора lіfe:) за другий квартал 2014 року з надання роумінг-послуг демонструють подальше зростання споживання мобільного інтернету за кордоном та превалювання цієї послуги над споживанням голосового трафіку. Показники другого кварталу цього року показали, що мобільний інтернет-трафік порівняно з другим кварталом 2013 року виріс на 215%, тобто більше, ніж утричі, а обсяг голосових послуг збільшився на 15% за рік.

За підсумками звітного періоду в мережах роумінг-партнерів lіfe:) зареєструвалося понад 1 мільйон абонентів оператора. Як і торік, у другому кварталі 2014 року найпопулярнішими напрямками для поїздок абонентів lіfe:) стали Туреччина, Польща, Молдова, Росія, Білорусь. Крім того, в десятки разів зросло споживання мобільного інтернету абонентами lіfe:) у таких країнах, як Бельгія (у 50 разів), Румунія (у 35 разів), Азербайджан (удесятеро), а також Молдова (у 9 разів) і Казахстан (майже в 7 разів).

Високі показники споживання роумінг-послуг забезпечує, насамперед, популярний і вигідний тариф «Travel lіfe:)». У рамках цієї пропозиції абоненти lіfe:) активно користуються за кордоном мобільним інтернетом від 0,29 грн за Мбайт та голосовими послугами від 2,49 грн за хвилину.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити