Всі новини

Дмитро Фурман приєднався до команди life:) 16 липня 2014

10 липня 2014 року Дмитро Фурман долучився до команди мобільного оператора life:) у ролі Директора  з корпоративних регуляторних та юридичних відносин. На цій посаді Дмитро буде відповідати за регуляторну стратегію компанії, юридичні питання, а також питання взаємодії з державними органами.

У Дмитра Фурмана понад 17 років професійного досвіду, включаючи 10 років роботи в галузі телекомунікацій. З 2012 року і до приходу в life:) він очолював юридичний відділ компанії GlaxoSmithKline Pharmaceuticals і відповідав спочатку за український ринок, а потім – за ринки Білорусії, Молдови та Кавказького регіону. До цього Дмитро був керівником юридичного департаменту МТС Україна, а також раніше працював на різних посадах у компанії UMC («Український мобільний зв'язок»), Об’єднана Індустріальна Група, METRO Cash & Carry Україна, в юридичній фірмі Moris Group.

Основна задача Директора з корпоративних регуляторних та юридичних відносин - представляти інтереси та позицію компанії в державних органах, а також зміцнити стратегію оператора у відповідності до нових завдань ринку мобільного зв’язку.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити