Всі новини

life:) представляє нового Директора з підтримки бізнесу 3 липня 2014

Починаючи з 26 червня 2014 року Наталію Горбенко призначено на посаду Директора з підтримки бізнесу мобільного оператора life:). До зони відповідальності Наталії на новій посаді увійшли такі напрями, як управління персоналом, організаційний розвиток, внутрішні комунікації та загальне адміністрування. Основними її завданнями буде залучення найкращих фахівців за різними напрямками діяльності компанії та забезпечення інфраструктури бізнесу для досягнення нових здобутків на телекомунікаційному ринку України.

З 2007 року і до призначення Наталія очолювала Департамент управління персоналом life:). Обіймаючи цю посаду, вона зробила значний внесок в успішне формування високопрофесійної команди оператора та її посилення найкращими експертами ринку, зміцнення корпоративної культури та впровадження низки організаційних змін оператора.

До приходу в компанію Астеліт Наталія Горбенко працювала на посаді Директора з управління персоналом у компанії HEXAGONE (холдинг «Брокард-Україна»), а перед тим – в компанії Avon Cosmetics, спочатку в Україні, пізніше – у Великобританії, де відповідала за країни Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). Загалом Наталія має понад 15 років досвіду в сфері управління персоналом у компаніях різної сфери діяльності.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити